• Rada Rodziców SP116

Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Magdalena Bednarek

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

jak zapewne wiecie, szkolna Rada Rodziców samodzielne zarządza zgromadzonymi funduszami i wydaje je na potrzeby przyjemności Naszych dzieci.

Tylko od zebranej sumy składek zależy, czy uda się nam zrealizować wszystkie nasze pomysły plany. W związku z powyższym PROSIMY o wpłatę składek.

W planach wydatków znajdują się zarówno stałe, coroczne pozycje, jak i środki przewidziane na nagłe sytuacje i okazje specjalne.

W bieżącym roku szkolnym zaplanowaliśmy:

• nagrody i dyplomy dla wyróżniających się uczniów nie tylko w nauce, ale również w innych dziedzinach życia szkolnego,
            • wyjazdy i udział w konkursach szkolnych oraz rywalizacji międzyszkolnej,
            • w miarę możliwości staramy się wspierać inicjatywy i zadania realizowane przez nauczycieli i szkołę.

Aby realizacja naszych wspólnych planów mogła być realna, konieczne są fundusze, pochodzące z Państwa wpłat.

W roku szkolnym 2022/23 wysokość składki została ustalona w kwocie  50 zł na różnego rodzaju inicjatywy , zakup pomocy dydaktycznych itp. + 14 zł na fundusz nagród dla uczniów( dyplomy, książki, lody na Dzień Dziecka itp.)

Przedstawiciele poszczególnych klas na zebraniu RR (po konsultacjach jakie miały się odbyć w poszczególnych klasach jeszcze na początku bieżącego roku szkolnego) ustalili kwotę składki w wysokości 100,00 zł (od dziecka). Przedmiotowa składka jest wpłatą dobrowolną, jednakże decyzją RR brak wpłat poszczególnych klas na ten cel spowoduje, że szatnia, w wyniku podjętej przez rodziców decyzji, danej klasy nie zostanie wyremontowana.

Nowy Numer konta Rady Rodziców obowiązujący  od lutego 2023r.                        przy   Szkole Podstawowej nr 116 w Łodzi:

(w tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę).