WTOREK
04.04.2023r.
Konsultacje on-line z rodzicami uczniów klas I-VIII
w godzinach: 17.30-19.15
Klasa
Wychowawca
SPOSÓB
KONTAKTU/ GODZINY
KONSULTACJI
Nauczany przedmiot
1 a
Katarzyna
Folwarniak
Kontakt telefoniczny 17.30 – 19.15
(po wcześniejszym umówieniu się
przez Librus)
edukacja wczesnoszkolna
1 b
Dagmara
Surdy-Feliniak
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się
edukacja wczesnoszkolna
2 a
Anna
Gawlińska
Teams
17.30 – 19.15 Po wcześniejszym zgłoszeniu się przez Librus
edukacja wczesnoszkolna
2 b
Barbara
Chmielewska
Konsultacje stacjonarne
17.30 – 19.15
edukacja wczesnoszkolna
3 a
Beata
Kuśmierek
MS Teams
17.30 – 19.15
edukacja wczesnoszkolna
3 b
Dorota
Kozioł
MS Teams
17.30 – 19.15, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
edukacja wczesnoszkolna
4 a
Ewa
Pełka
17.30 – 19.15 Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
j. polski
4 b
Wiktor Szymański
17.30 – 19.15 Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
w-f
j. angielski
4 c
Joanna
Gołota
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
j. angielski
5 a
Urszula Kosińska-Awgul
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
technika
język niemiecki
5 b
Ewa
Mastalerz
Proszę o wiadomość na librusie z numerem telefonu, oddzwonię
17.30 – 19.15
Geografia, przyroda
6 a
Ewa
Matecka
17.30 – 19.15 Teams
/po wcześniejszym zgłoszeniu się przez LIBRUS/
w-f
6 b
Justyna
Kasztelan
17.30 – 19.15 Teams po wcześniejszym umówieniu się przez LIBRUS
plastyka
muzyka
6 c
Grzegorz
Czarnecki
kontakt telefoniczny lub Teams 17.30 – 19.15
/po wcześniejszym zgłoszeniu się przez LIBRUS/
w-f, edb
7 a
Beata
Szymańska
17.30 – 19.15 kontakt tel.
j. angielski
7 b
Dominika Falkiewicz
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
j. polski
8 a
Agata
Sobczyk
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
j. polski
8 b
Rafał
Korczak
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
historia
(z j. francuskim)
wos
8 c
Małgorzata
Budziejewska
17.30 – 19.15 Teams
po wcześniejszym umówieniu się przez librus
w-f
(z j. francuskim)
8 d
Izabela
Rybak
17.30 – 19.15 Teams
po wcześniejszym umówieniu się przez librus
fizyka
7a, 7b
8a, 8b, 8c, 8d
Paulina
Bączyk-Nasiłowska
17.30 – 19.15 Teams po wcześniejszym umówieniu się przez rodzica
chemia
1a, 1b, 2a, 2b, 5b
Paulina
Majchrzak
17.30 – 19.15 Teams po wcześniejszym umówieniu się przez librus
j. angielski
7a, 8a
Izabela
Woźniak
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
j. francuski
4a, 4b, 4c, 7b, 8b
Beata Zawlik-Piasny
17.30 – 19.15 Teams-
po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
matematyka
4b, 4c, 5b, 8d
Dorota Bartczak
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
j. polski
6a, 6b, 6c, 7a
Katarzyna Wojtkowiak
17.30 – 19.15 Teams po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
matematyka
5a, 5b
8a, 8b, 8c
Robert Pietrusiak
17.30 – 19.15 Teams, po wiadomości na librusie
matematyka
5a, 5b, 6a,6b,6c 7a, 7b 8a, 8b, 8c,8b
Joanna Bartczak
17.30 – 19.15 teams po wcześniejszym umówieniu się przez librus
biologia
4c, 5a, 5b,8c
Zbigniew Krzypkowski
17.30 – 19.15 Teams-
po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
historia, wos, świetlica
7a, 7b,
8a, 8b, 8c,8d
Izabela Rybak
MS Teams
17.30 – 19.15 po wcześniejszym umówieniu się przez librus
fizyka
2b, 3a, 3b, 5b, 6a, 6b, 7b, 4a, 4b
Małgorzata Adamczewska
17.30 – 19.15 Teams po wcześniejszym umówieniu się przez librus
religia
1a, 1b, 2a, 4c, 5a, 7a, 8a, 8b, 8c
s. Iwona Dębska sfb
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
religia
Agata Bereza
17.30 – 19.15 Teams
po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
etyka
Dominik Pacześ
17.30 – 19.15 Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
informatyka
Mieszko Kazimierczak
17.30 – 19.15 Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
informatyka
Karolina
Ramus
17.30 – 19.15 Teams
/po wcześniejszym umówieniu się przez Librus/
świetlica
Ewa
Adamska
17.30 – 19.15 Teams
/po wcześniejszym umówieniu się przez Librus/
świetlica
Ewa
Górczyńska
17.30 – 19.15 Teams, librus
świetlica
Krystyna Szczęsna
17.30 – 19.15 Teams, Librus
świetlica
Paulina
Michalska
17.30 – 19.15 Teams, librus
Po wcześniejszym umówieniu się
świetlica
Oliwia
Zaklicka
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
nauczyciel wspomagający
/świetlica
Anna
Kurczyńska
17.30 – 19.15 Teams
(po wcześniejszym umówieniu się przez Librus)
nauczyciel wspomagający
Martyna
Urbanowicz
17.30 – 19.15 Teams
/po wcześniejszym umówieniu się przez Librus/
nauczyciel wspomagający
Dorota
Goś
17.30 – 19.15 Teams
Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
nauczyciel wspomagający
Alla
Płusa
17.30 – 19.15 Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
pedagog specjalny
Anetta
Sibińska
Kontakt telefoniczny 888 622 892
17.30 – 19.15 po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
pedagog
Krystyna Ulman
Kontakt telefoniczny 509 130 705
17.30 – 19.15 po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
psycholog