• Gazetka szkolna

• 2021/2022

• Zachęcamy do lektury ostatniego w tym roku szkolnym  wydania gazetki.  W tym numerze jak zwykle różnorodne tematy - można przeczytać wiele  ciekawych informacji o Dniu Dziecka i łódzkim orientarium, przenieść się do Chin, zagrać w planszówki lub w siatkówkę i  zapoznać się z  pupilami naszych uczniów, a także dowiedzieć się, co się dzieje w szkole.  Miłej lektury!

Gazetka_SP116_nr_17_22.pdf

Zachęcamy do lektury wiosennego wydania gazetki szkolnej.  W tym numerze jak zwykle różnorodne tematy - można przeczytać wiele  ciekawych informacji o Wielkanocy i zdrowym odżywianiu . Można  poznać różnego rodzaju  ciekawostki, zapoznać się z pracami plastycznymi naszych uczniów czy ich pupilami, dowiedzieć się, co się dzieje w szkole.  Dodatkowo  polecamy nasze recenzje.  Miłej lektury!

gazetka_-_kwiecien.pdf

Zachęcamy do lektury kolejnego wydania gazetki szkolnej.  W tym numerze dominują łódzkie klimaty - można przeczytać wiele  ciekawych informacji o Łodzi i słynnych łodzianach . Można  poznać różnego rodzaju  ciekawostki, na przykład o walentynkach, znakach zodiaku, hodowli świnek morskich  czy kuchni Australii.  Dodatkowo  polecamy nasze recenzje.  Miłej lektury!

gazetka_-_luty.pdf

Zachęcamy do lektury zimowego wydania gazetki szkolnej.  W tym numerze możemy przeczytać wywiad ze naszą nauczycielką świetlicy, dowiedzieć się ciekawych informacji na przykład o świętach, Japonii, modzie czy  kiryskach.  Zapraszamy do spotkania z magią - liczbami, magicznymi przedmiotami i znakami zodiaku. Dodatkowo  polecamy nasze recenzje i sondy przeprowadzane wśród naszych uczniów.  Miłej lektury!

Gazetka_SP116_nr_14_21.pdf

Zachęcamy do lektury jesiennego wydania gazetki szkolnej.  W tym numerze możemy przeczytać wywiad ze sportowcem,  poznać  ciekawe  miejsca w Polsce i za granicą, podzielić się ciekawostkami na temat jeździectwa, muzyki, filmów czy hodowli żabek akwariowych.  Miłej lektury!

nauczyciel D. Bartczak

Gazetka_SP116_nr_13_21.pdf