• Konkursy językowe

• 2016/17

• Wyniki Konkursu Ogólnołódzkiego
            "Spójrz na świat oczami Friedensreicha Hundertwassera"

Komisja konkursowa powołana przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

oddział Łódź postanowiła na posiedzeniu komisji, które odbyło się dnia 16 grudnia 2016 r.

w VIII LO im. A. Asnyka w Łodzi, przyznać nagrodę- wyróżnienie uczennicy naszej szkoły

1.wyróżnienie: - Zuzanna Baćko, klasa 4b SP nr 116 w Łodzi

Gratulujemy!!!

Uczniowie klas: 5b - Staś Bobiński, 6a - Ola Makosz, 6b - Agnieszka Gręda brali udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego. Wszyscy troje zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Trzymamy kciuki !
            Opiekun konkursu: Beata  Szymańska

Beata Jodełło i Agnieszka Józefowska zapraszają do konkursu leksykalnego Memory Master. Zapraszamy na stronę http://www.memorymaster.edu.pl, do polubienia Memory Master na Fb, a będziecie mieć szansę udziału w mini konkursach, poćwiczenia słownictwa. Zachęcamy również do ściągnięcia darmowej aplikacji stworzonej na potrzeby konkursu.

Opiekun konkursu: Agnieszka Józefowska