• Konkursy językowe

• 2012/13

• W roku szkolnym 2012/2013 zaczynamy od konkursu na portret nauczyciela języka angielskiego „My English teacher”.

Organizatorem konkursu jest Polanglo.

W konkursie udział biorą wszyscy chętni uczniowie z klas 2-6.

Galeria prac już wkrótce, podobnie jak wyniki konkursu

Oto niektóre  z prac

Uczniowie klasy 3 przygotowują się, podczas zajęć Koła angielskiego do konkursu dla trzecioklasistów"Champion".w konkursie udział biorą: Umberto Menchiari, Aleksander Leśniowski, Krzysztof Sągała.

W grudniu  wszyscy chętni uczniowie z klas 2-6 biorą udział w konkursie języka angielskiego online - funenglish.  Finał 20.12.12 Wyniki w styczniu. Czekamy i ściskamy kciuki. POWODZENIA!!!

W konkursie udział wzięło ponad 5000 uczniów. Z nasze szkoły do finału dostali się: Maks Nowak,Victoria Berg, Umberto Menchiari, Konrad Górski, Tadeusz Kwiatkowski, Klaudia Zielińska, Janek Polak, Hubert Sadowski, Aleksandra Maciejak, Aleksandra Kaliszewska, Michał Jarota. GRATULUJEMY!!!